امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41853
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه امروز هیئت دولت به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران در نهاد ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه امروز هیئت دولت به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
 حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در آغاز جلسه امروز (یکشنبه) هیات دولت، ضمن تقدیر از رهنمودهای مقام معظم رهبری در نخستین دیدار هیات دولت با ایشان، از بیانات دلگرم‌کننده و حمایت‌هایی که رهبر معظم انقلاب نسبت به دولت تدبیر و امید و رییس‌جمهور ابراز داشتند، تشکر و قدردانی کرد.
روحانی در این جلسه از همه اعضای دولت خواست برای تحقق تمامی محورهای بیانات رهبری به ویژه تاکید ایشان بر پیشرفت همراه با عدالت، کنترل تورم و کمک به تولید ملی که در برنامه‌های دولت تدبیر و امید نیز مورد تاکید بوده است، به طور جدی اقدام کنند و گزارش‌های منظمی از اقدامات و نتایج را ارائه نمایند.
در این جلسه علاوه بر رئیس جمهور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همچنین وزرا و سرپرستان وزارتخانه‌ها حضور داشتند.

مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز که دیروز از سوی روحانی به این سمت منصوب شده بود، در این جلسه حضور داشت.

مهمترین دستور کار این جلسه اصلاحیه بودجه سال 92 بود که مواردی از آن به تصویب رسید.

پیش از این محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت از تقدیم اصلاحیه بودجه سال 92 در روز دهم شهریور ماه به مجلس شورای اسلامی خبر داده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها