امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41854
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 122
رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه ...

رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه، داریوش اسماعیلی نماینده سروستان از سوی کمیسیون به عنوان ناظر در شورایعالی معادن انتخاب و برای اخذ رأی اعتماد به صحن علنی معرفی شد.

وی همچنین از انتخاب خود از سوی کمیسیون متبوعش برای عضویت در کارگروه تعیین مصادیق محتوای جرایم رایانه‌ای و معرفی به صحن علنی برای اخذ رأی اعتماد خبر داد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دیگر دستور کار این کمیسیون دانست و تصریح کرد: از آنجایی که در این لایحه تنها وظایف بخش تعاون مطرح شده بود، لذا کمیسیون آن را رد کرد تا لایحه‌ای ارائه شود که وظایف مربوط به همه بخش‌های وزارتخانه در آن آورده شود.

وی همچنین بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت راه و شهرسازی و نیز طرح تشکیل شورایعالی اقتصاد مقاومتی کشور را دیگر دستور کارهای این کمیسیون عنوان کرد و گفت که رسیدگی به لایحه و طرح مذکور به دلیل ضیق وقت به جلسات بعدی کمیسیون موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها