امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41856
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور چهارشنبه هفته گذشته در اولین نشست خبری که البته بدون حضور خبرنگاران مهم‌ترین رسانه‌های کشور برگزار شد، اعلام کرد: می‌توانیم با هماهنگی مجلس تا روز یکشنبه پیش‌نویس اصلاحیه قانون بودجه سال 92 را قطعی کنیم و هیئت وزیران می‌تواند این بودجه را تا یکشنبه 10 شهریور آماده کند و در اختیار مجلس بگذارد، ضمن اینکه ما وعده کرده بودیم تا 20 شهریور این کار را انجام دهیم.

وی همچنین گفته بود: از آنجایی که رویکرد دولت تدبیر و امید این است که همه کارهای خود را با نمایندگان مردم در قالب کمیسیون‌های تخصصی مجلس هماهنگ و از این ظرفیت استفاده کند، پیرو جلسه‌ای که با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس داشتم، این کمیسیون با دید بسیار مثبت پنج نفر از اعضای خود را انتخاب کرد تا در جلسات مشترکی که با معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور خواهند داشت، بتوانیم به متنی واحد در خصوص اصلاحیه قانون بودجه سال 1392 دست پیدا کنیم.

به گزارش فارس، علیرغم اینکه نوبخت در اولین نشست خبری خود گفته بود که «امروز 10 شهریورماه اصلاحیه قانون بودجه 92 تقدیم مجلس می‌شود»، اما این وعده محقق نشد.

امروز مجدداً نوبخت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران حرف خود را پس گرفت و گفت: صبح روز سه‌شنبه 12 شهریورماه لایحه اصلاحیه قانون بودجه 92 با قید دوفوریت برای طی مراحل قانونی تقدیم مجلس می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها