امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41869
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 57
ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به معرفی ...

ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به معرفی «امین‌حسین رحیمی» به صحن علنی به عنوان کاندیدای نهایی تصدی ریاست دیوان محاسبات از سوی کمیسیون برنامه و بودجه برای اخذ رأی اعتماد، اظهار داشت: با توجه به این موضوع، انتخاب رئیس جدید دیوان محاسبات این هفته در دستور کار صحن علنی پارلمان قرار می‌گیرد.

وی همچنین گفت: با توجه به اینکه مجلس از هفته آینده به مدت 2 هفته برای دور دوم تعطیلات تابستانی، نشست علنی نخواهد داشت، لذا رأی‌گیری درباره رئیس جدید دیوان محاسبات در نشست علنی روز سه‌شنبه یا چهارشنبه این هفته در صحن علنی انجام می‌شود.

به گزارش فارس، کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جلسه عصر امروز خود پس از بررسی صلاحیت چهار کاندیدای معرفی شده از سوی کمیته امور عمومی و دفاعی به این کمیسیون، در نهایت «امین‌حسین رحیمی» دادستان فعلی دیوان محاسبات را با 14 رأی به عنوان کاندیدای نهایی تصدی ریاست این دیوان به صحن علنی معرفی شد.

حمید سعادت، اصغر گرانمایه‌پور و عادل آذر، سه کاندیدای دیگری بودند که موفق به اخذ رأی کمیسیون برنامه و بودجه نشدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها