امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41870
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 78
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه آقای قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حضور داشتند.

وی اضافه کرد: نمایندگان سوالاتی درباره میزان توجه به مناطق محروم، واحد‌های بین‌المللی، لحاظ آمایش سرزمینی در جذب پزشکان مطرح کردند و وزیر نیز به این سوالات پاسخ داد.

سلیمی با بیان اینکه بخشی از جلسه به مباحث مربوط به آموزش پزشکی اختصاص داشت، خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها در مهرماه لزوم برگزاری این جلسه احساس می‌شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ادامه داد: در این جلسه درباره دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی تهران بحث صورت گرفت و اعضای کمیسیون از وزیر خواستند که وضعیت این دانشگاه‌ها را مشخص کند تا ادغام یا انتزاع آنها مشخص شود. 

سلیمی همچنین گفت: در جلسه مذکور طرح اصلاح بند ز ماده 44 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.

 وی در پایان اظهار داشت: در این جلسه آقای عباسی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشت و نمایندگان از وی به پاس زحماتش تقدیر کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها