امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41935
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 50
مردانی رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

مردانی رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به مراحل جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌ها، گفت: برای جذب هیئت علمی فراخوان هفتم را اعلام کردیم و در حال حاضر در مرحله ثبت‌نام و انتخاب اولویت از سوی متقاضیان هستیم.

وی افزود: نزدیک به 16 هزار نیاز بر روی سامانه ثبت شده و تاکنون 8230 نفر ثبت‌نام کردند و در حال انتخاب اولویت هستند ولی سامانه تعدادی از دانشگاه‌ها که در ارتباط با فراخوان‌های قبلی تعیین تکلیف نکرده بودند را مسدود کردیم.

مردانی اظهار داشت: هشدار داده بودیم که اگر دانشگاه‌ها برای اعلام ظرفیت تعیین تکلیف نکنند سامانه مسدود می‌شود که 30 دانشگاه دولتی و پژوهشگاه بودند که تعدادی از آن‌ها ظرفیت را اعلام کردند ولی تکلیف تعدادی از آن‌ها هنوز مشخص نیست که 48 ساعت فرصت دادیم تا این کار را انجام دهند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم اضافه کرد: اگر این دانشگاه‌ها در 48 ساعت آینده این کار راانجام ندهند از ثبت‌نام در فراخوان آینده محروم می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها