امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41937
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 134
مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد صحبت‌های مدیرعامل باشگاه‌ همیاری زنجان در خصوص اینکه ...

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد صحبت‌های مدیرعامل باشگاه‌ همیاری زنجان در خصوص اینکه گفته است باشگاه به هیچ بازیکنی بدهکار نیست، عنوان کرد: او چطور این صحبت‌ها را انجام داده است در حالی که ما 30 درصد قرارداد خود را دریافت نکرده‌ایم. حتی دو نفر از بازیکنان ما یعنی داورپناه و قربانی تنها قسط اول خود را گرفته‌اند. احمدیان، مدیرعامل باشگاه همیاری گفته است که این مبلغ به دلیل عملکرد ضعیف تیم به عنوان جریمه محسوب شده است، اما خدا می‌داند که با تمام توان برای این تیم بازی کردیم.

وی ادامه داد: به سختی می‌توان احمیدیان را پیدا و با او صحبت کرد. روزی که ما قرار بود قرارداد ببندیم هیچ حرفی از اینکه باید در چه جایگاهی قرار بگیریم به میان نیامد.

بازیکن فصل گذشته تیم بسکتبال همیاری زنجان با اشاره به اینکه در پتروشیمی هم همین اتفاق افتاد اما نه با این شدت، گفت: زمانی که در پتروشیمی بودم مسئولان باشگاه تیم خوبی بسته بودند و انتظار قهرمانی می‌رفت، اما این اتفاق نیفتاد و تنها پنج درصد جریمه شدیم.

اسماعیلی تاکید کرد: مگر ما چه‌قدر قرارداد می‌بندیم که 30 درصد آن را هم باید به عنوان جریمه ندهند؟ بازیکنان و کادر فنی واقعا تلاش زیادی برای تیم انجام دادند. من حتی نتوانستم فرصتی برای حضور در دانشگاه پیدا کنم. متاسفانه زمانی که می‌بردیم، کسی یادش نمی‌افتاد که پاداش بدهد، اما وقتی می‌باختیم همه آفتابی می‌شدند. این ظلم است. خوشبختانه فدراسیون گفته است که تیم‌های بدهکار را در لیگ شرکت نمی‌دهد و امیدوارم همین اتفاق هم بیافتد.

بازیکن سابق ذوب‌آهن و مهرام گفت: زمانی که بازی‌ها را در زنجان آغاز کردیم 2 هزار تماشاگر به سالن آمده بود، اما در پایان فصل این تعداد به 7 هزار رسیده بود، حتما بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته بودیم این‌طور استقبال شده است. تقاضای ما از  فدراسیون و کمیته انضباطی این است که رسیدگی کند و نامه‌ای را هم در این خصوص تنظیم کرده‌ایم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها