امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41944
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، روز گذشته سومین دوره شورای اسلامی شهر تهران رسماً به کار خود پایان داد و این در حالی است که از بین اعضاء شورای سوم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، روز گذشته سومین دوره شورای اسلامی شهر تهران رسماً به کار خود پایان داد و این در حالی است که از بین اعضاء شورای سوم برخی نتواستند در دوره بعدی حضور پیدا کنند.

حسن بیادی(نایب رئیس شورای سوم) - خسرو دانشجو(سخنگو شورای سوم)-پروین احمدی نژاد،سه عضوی هستند که علی‌رغم حضور در چهارمین دوره انتخابات به عنوان کاندیدا، نتواستند رای بیاورند و می‌بایستی ساختمان شورا در خیابان بهشت را ترک کنند.

رسول خادم نیر که ابتدا به عنوان کاندیدای چهارمین دوره انتخابات حاضر شده بود تنها در فاصله یک روز مانده به برگزاری انتخابات انصراف خود را اعلام کرد و وی نیز چهارمین فردی است که در دوره چهارم شورای شهر حاضر نخواهد بود.

محمدی علی نجفی( معاون فعلی رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری) و حمزه شکیب هم از دیگر افرادی بودند که تمایلی برای حضور در شورای چهارم نداشتند و در واقع برای کاندیداتوری ثبت نام نکردند.

معصومه ابتکار هم هفتمین عضو ار شورای سوم شهر تهران بود که وی هم به دلیل رد صلاحیت شدن نتواست در دوره چهارم کاندیدا شود و در واقع وی نیز از شورای شهر خداحافظی کرد.

در نهایت از جمع 15 عضو شورای سوم تهران چهره‌های چون مهدی چمران-علیرضا دبیر-هادی ساعی-عباس شیبانی-مرتضی طلایی- احمد مسجد جامعی - معصومه آباد و حبیب کاشانی به چهارمین دوره شورای شهر تهران راه‌پیدا کردند.

به گزارش فارس سرانجام فردا سوت آغاز چهارمین دوره شورای شهر تهران با حضور 31 عضو از نمایندگان مردم تهران زده خواهد شد و پس از مراسم تحلیف نخستین دستور جلسه اعضاء شورا انتخاب رئیس و هیئت رئیسه شورا خواهد بود.

اسامی اعضاء شورای چهارم تهران عبارتند از:

ـ مهدی چمران- علیرضا دبیرـ حسین رضازاده ـ احمد مسجد‌جامعی ـ حبیب کاشانی ـ هادی ساعی ـ مرتضی طلایی ـ پرویز سروری ـ رضا تقی‌پورـ عباس شیبانی ـ الهه راستگو ـ اسماعیل دوستی ـ احمد دنیا‌مالی ـ محمد‌مهدی تندگویان ـ محمد سالاری ـ فاطمه دانشورـ احمد حکیمی‌پورـ رحمت‌الله حافظی- مجتبی شاکری ـ محمد حقانی ـ اقبال شاکری ـ ابوالفضل قناعتی-عبدالحسین مختاباد- معصومه آباد-غلامرضا انصاری ـ‌شجاع پوریان-عباس جدیدی ـ عبدالمقیم ناصحی ـ مسعود سلصانی فر-محسن پیرهادی-محسن سرخو.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها