امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41955
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 104
عیسی فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره شاخص‌های انتخاب شهردار اظهار داشت: در انتخاب شهردار باید مسائل سیاسی و منافع حزبی را کنار گذاشت ...

عیسی فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره شاخص‌های انتخاب شهردار اظهار داشت: در انتخاب شهردار باید مسائل سیاسی و منافع حزبی را کنار گذاشت و کلانشهری مثل تهران باید شهرداری با  سابقه، دلسوز، متخصص و با تجربه داشته باشد.

وی ادامه داد: کلانشهر تهران نیاز به شهرداری فراجناحی دارد و باید در ابعاد مختلف مدیریتی توانمند باشد.

فرهادی بیان داشت: شهرداری در بخش مبلمان شهری، فضای سبز، حمل و نقل عمومی و به مراکز فرهنگی و اجتماعی باید شناخت کامل داشته باشد و مدیریت کند.

فرماندار تهران درباره انتخاب سیاسی شهردار تهران بیان داشت: مردم به اعضای شورای شهر رای داده‌اند و براساس قانون شوراها باید این اعضا برای انتخاب شهردار تصمیم بگیرند. این افراد باید وجدان خود را در مقابل 10 میلیون شهروند تهرانی قرار دهند و در انتخاب شهردار فراتر از جریان حزبی و جناحی عمل کنند.

فرهادی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا حضور فتنه‌گران و افرادی که برای شورای شهر تهران رد صلاحیت شده‌اند بعنوان شهردار به صلاح مملکت است گفت: مطمئنا دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در این خصوص اقداماتی خواهند داشت و باید از اعضای شورای شهر در این خصوص سؤال کرد.

وی خاطرنشان کرد: بنده به عنوان یک شهروند انتظار دارم که شورای شهر و شهرداری برای مردم کار کنند و قانون را رعایت و در جهت حفظ بیت‌المال تلاش کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها