امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41956
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 43
یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه اعضای اصلاح‌طلب دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران با سید محمد خاتمی، اظهارداشت: ...

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره جلسه اعضای اصلاح‌طلب دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران با سید محمد خاتمی، اظهارداشت: اصلاح‌طلبان شورای چهارم براساس جلسه‌ای که روز گذشته با سید محمد خاتمی داشتند دو گزینه محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده را برای تصدی شهرداری تهران به شورای 31 نفره معرفی کردند.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که با اعضای شورا داشتند، وی به اتحاد و انسجام اعضای شورا و جلوگیری از سیاسی شدن شورا و شهرداری تاکید داشته و گفته است باید شورا و شهرداری با هماهنگی، همدلی، اتحاد و انسجام کامل در جهت کار بیشتر، عمران و آبادانی شهر تهران و رفاه شهروندان تهرانی گام‌های اساسی بردارند.

این مقام مسئول بیان داشت: خاتمی به اعضای شورای اصلاح‌طلب توصیه کرد به منظور تحقق شورا و شهرداری تهران و شهروندان، این دو گزینه را برای تصدی مدیریت شهرداری به شورا معرفی می‌کنیم تا اعضای 31 نفره شورا بتوانند در یک فضای همدلی، صمیمی و انسجام کامل گزینه اصلح را با اتفاق نظر انتخاب کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها