امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41964
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 55
یک منبع نظامی ارتش سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اعلام کرد که یگان‌های ارتش سوریه منطقه «قدسیا» ...

یک منبع نظامی ارتش سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، اعلام کرد که یگان‌های ارتش سوریه منطقه «قدسیا» از توابع ریف دمشق در جنوب سوریه را روز یک‌شنبه به طور کامل به محاصره درآورد.

این منبع در ادامه افزود: همزمان با محاصره منطقه قدسیا، یگان توپخانه ارتش سوریه نیز ده‌ها مقر گروه‌ها و عناصر مسلح وابسته به «ارتش آزاد سوریه» را در این منطقه هدف قرار داده و منهدم کردند.

وی گفت: به دنبال عملیات یگان‌های ارتش سوریه در محاصره گروه‌های مسلح مستقر در منطقه قدسیا و عملیات یگان توپخانه ارتش سوریه در هدف قرار دادن مقرهای این گروه‌ها، عناصر مسلح اقدام به گلوله‌باران منطقه «جمرایا» در کنار منطقه قدسیا با ده‌ها گوله خمپاره کردند که زخمی شدن شماری از اهالی این منطقه و وارد آمدن خسارات به این منطقه را به دنبال داشت.

این منبع ادامه داد: عملیات یگان توپخانه ارتش سوریه در منطقه قدسیا کشته شدن ده‌ها فرد مسلح و زخمی شدن شماری دیگر از آنها را به دنبال داشت،‌ این درحالی است که شماری از گروه‌ها و عناصر مسلح نیز با تنگ دیدن عرصه بر خود از منطقه قدسیا به منطقه «الهامه» فرار کرده و در حین فرار تحت پیگرد نیروهای ارتش سوریه قرار گرفتند.

یگان‌های ارتش سوریه از روز یک‌شنبه عملیات نظامی گسترده‌ای از در دو منطقه «الهامه» و «قدسیا» در ریف دمشق آغاز کردند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها