امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41967
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 80
سرلشکر «محمد علی بلال» فرمانده نیروهای نظامی مصر در جنگ خلیج فارس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با ...

سرلشکر «محمد علی بلال» فرمانده نیروهای نظامی مصر در جنگ خلیج فارس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با اشاره به تهدیدات آمریکا مبنی بر حمله به سوریه، موضوع دخالت نظامی در سوریه را اقدامی برنامه ریزی شده و از پیش تعیین شده خواند.

وی افزود: علت این امر استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه است ولی حمله شیمیایی بهانه‌ای برای این دخالت نظامی است که ما با آن مخالفت می‌کنیم.

فرمانده نیروهای مصری در جنگ خلیج فارس اهداف حمله احتمالی به سوریه را تعیین شده دانست و افزود: هدف این حمله تضعیف ارتش سوریه در نبرد با ارتش آزاد است تا بدین وسیله ارتش آزاد بتواند با وارد ساختن ضربه‌های کاری به ارتش سوریه و هدف قرار دادن فرودگاه‌ها و مراکز نظامی، قدرت را در دست بگیرد.

بلال هرگونه حمله به سوریه را به سود رژیم صهیونیستی برشمرد و افزود: رژیم صهیونیستی نمی‌خواهد که ارتش‌هایی در منطقه وجود داشته باشند و اینکه سوریه به عراق، لیبی و افغانستانی دیگر و به چراگاهی برای تروریسم بین‌المللی در خاورمیانه تبدیل شود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها