امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41970
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 88
«ناجی الشهابی» رئیس حزب نسل دمکراتیک مصر و عضو سابق پارلمان این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

«ناجی الشهابی» رئیس حزب نسل دمکراتیک مصر و عضو سابق پارلمان این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، تاکید کرد که گفته‌ها مبنی بر استفاده نظام بشار اسد رئیس جمهور سوریه از سلاح‌های شیمیایی چیزی جز دروغ‌پردازی‌های اوباما نیست.

وی یادآور شد: اوباما می‌خواهد همانند جرج بوش که با ادعای دروغین وجود سلاح‌های کشتار جمعی در عراق، اقدام به اشغال خاک این کشور کرد، از این روش استفاده کند و در این زمینه از ارتش مزدور موسوم به آزاد نیز کمک می‌گیرد؛ ارتشی که از حمله آمریکا به سوریه حمایت کرده است.

شهابی از اتحادیه عرب خواست که در این بحران، نقش فعالی داشته باشد و توافقنامه دفاع مشترک میان کشورهای عربی را احیا کند.

وی همچنین از تمامی کشورهای عربی و اسلامی خواست که مخالفت کامل خود با این جنگ را اعلام کرده و مانع انجام هرگونه حمله نظامی علیه سوریه شوند.

در ادامه نماینده سابق پارلمان مصر و رئیس حزب نسل دمکراتیک از دبیر کل اتحادیه عرب درخواست کرد که سکوت خود در خصوص بحران سوریه و تهدیدات اخیر نسبت به جنگ علیه این کشور را شکسته، مخالفت خود و اتحادیه عرب را در این زمینه اعلام کند و اگر توانایی این کار را ندارد، باید استعفا دهد تا عزت و سربلندی ملت مصر و عرب در این برهه حساس تاریخ امت اسلامی، حفظ گردد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها