امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41974
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 58
حبیب‌ الهیاری تهیه کننده این فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص موضوع و زمان آغاز فیلمبرداری گفت: این فیلم یک اثر ملودرام خانوادگی است ...

حبیب‌ الهیاری تهیه کننده این فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص موضوع و زمان آغاز فیلمبرداری گفت: این فیلم یک اثر ملودرام خانوادگی است که در تهران و یکی از شهرها مناطق شمال غربی کشور و همچنین یکی از شهرهای کشور آذربایجان فیلمبرداری خواهد شد.
وی ادامه داد: همزمان با انتخاب و بازبینی لوکیشن‌های فیلم، مذاکره با عوامل فیلم از جمله بازیگران شروع شده و تاکنون توافقات اولیه با برخی از عوامل به عمل آمده که اسامی آنها پس از توافق نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آیریلیق» تصریح کرد: در فیلم «آیریلیق» همراه با بازیگران مطرح سینما، از بازیگران بومی آذری زبان نیز بهره خواهیم برد و برای موسیقی متن فیلم از موسیقی مقامی آذربایجان استفاده خواهد شد.
الهیاری در مورد داستان این فیلم گفت: «آیریلیق» زندگی دختری را به تصویر می‌کشد که در نوجوانی از سوی خانواده مورد بی‌مهری قرار گرفته و در سنین جوانی با برخی مشکلات روحی روبرو شده است و ...
وی در پایان با تاکید بر اینکه برخی از صحنه‌های فیلم به صورت جلوه‌های ویژه رایانه‌ای تولید خواهد شد، اظهار داشت:با توجه به برنامه ریزی‌های به عمل آمده پیش‌بینی می‌شود از اواسط مهر ماه فیلم‌برداری « آیریلیق» آغاز ‌شود.
براساس این گزارش، این فیلم که دومین کار یوسف جمادی به عنوان کارگردان است و در اواخر مرداد ماه سال جاری از سوی اداره کل نظارت وارزشیابی معاونت سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد و توسط موسسه پارس فیلم تولید خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها