امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41977
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با افزایش تعداد ایستگاه‌های مطالعه و چاپ و ارسال سری جدید کتاب‌های مورد استفاده در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با افزایش تعداد ایستگاه‌های مطالعه و چاپ و ارسال سری جدید کتاب‌های مورد استفاده در این ایستگاه‌ها، این طرح ملی وارد سومین مرحله خود می‌شود.

هر ایستگاه دارای 15 موضوع است و کتاب‌ها به‌صورت ماهانه شارژ می‌شوند. این آثار در موضوعاتی چون داستان، سه کتاب برای کودکان، دو کتاب نوجوانان، زنان، تاریخ، علوم و فنون و ادبیات به‌ معنای شعر و آثاری با موضوعات دفاع‌ مقدس هستند.

افراد مختلف می‌توانند با مراجعه به این ایستگاه‌ها کتاب‌ها را بردارند و برای مطالعه به منزل ببرند. اگر تمایل داشتند، طبق شماره حساب درج‌شده در کتاب 2000 تومان بابت آن پرداخت می‌کنند و اگر تمایل نداشته باشند، می‌توانند کتاب را به نخستین ایستگاه یا یکی از کتابخانه‌های عمومی تحویل دهند.

گفتنی است، طرح ملی ایستگاه‌های مطالعه در راستای تحقّق رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت همگانی شدن کتاب‌خوانی و ایجاد فرصتی برای کتاب‌خوان شدن افرادی است که فرصت کمی برای مطالعه داشته‌اند و برای همگانی شدن این طرح و خدمت جدید، همّت همگانی دستگاه‌ها و نهادها نیاز است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها