امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41988
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید انصاری معاون پارلمانی رییس‌جمهور در حاشیه جلسه دیروز(یکشنبه)هیئت دولت ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید انصاری معاون پارلمانی رییس‌جمهور در حاشیه جلسه دیروز(یکشنبه)هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به سوابق خود در مجلس اظهارداشت: با توجه به این سوابق، مسئولیت واگذارشده مسئولیت شناخته‌شده‌ای برای ماست.

وی افزود: عملکرد مجلس شورای اسلامی در ارتباط با هیات وزیران، نشان داد که مجلس عزم بر همکاری و تعامل سازنده با دولت دارد و آقای رییس‌جمهور نیز بر این موضوع تاکید دارند که تعاملی سازنده، جدی و موثر با سایر قوا از جمله قوه مقننه وجود داشته باشد.

معاون پارلمانی رییس جمهور ادامه داد: من امیدوارم با تجربه و شناختی که از نمایندگان و فراکسیون‌های مجلس دارم بتوانم در جهت توسعه و تحکیم روابط بین قوا گام‌های خوبی بردارم تا فصل نوینی را در این زمینه آغاز کنیم.

انصاری در پایان تصریح کرد: ما از هر برنامه مشترکی که باعث تعامل هر چه بیشتر بین دولت و مجلس و به نفع دو قوه باشد، استقبال می‌کنیم و متناسب با طرح‌ها و لوایحی که در دستور کار مجلس است با نمایندگان و هیات رییسه رایزنی و تعامل می‌کنیم. البته وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مختلف نیز هر کدام دارای معاونت امور مجلس هستند و ما به طور کلی امیدواریم با تعاملی که صورت می‌گیرد فصل تازه‌ای از همکاری بین دو قوه را سامان بدهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها