امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41993
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 85
سرهنگ عین الله جهانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با اشاره به آغاز طرح برخورد با متجاوزین به ...

سرهنگ عین الله جهانی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با اشاره به آغاز طرح برخورد با متجاوزین به گذرگاه عابرین پیاده از هفته گذشته گفت: در این مدت برای 16 هزار و 463 راننده خودرو و موتورسیکلت، کلاس آموزشی برگزار شده است.

وی افزود: از این تعداد، 7 هزار و 500 نفر از افرادی بودند که برای ترخیص خودرو یا موتورسیکلت خود به ستادهای ترخیص راهور مراجعه کرده‌اند.

جهانی ضمن اعلام برخورد قاطع مأموران با متخلفان یادآور شد: در مدتی که از اجرای طرح برخورد با متجاوزان به گذرگاه عابرین پیاده می‌گذرد، بیش از 34 هزار برگه جریمه برای خودروهای متخلف صادر شده است ضمن اینکه نمره منفی نیز برای رانندگان لحاظ می‌شود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه برخورد مأموران با موتورسیکلت‌ها ارشادی است و راهور قصد برخورد سلبی ندارد، گفت: در این مدت بیش از 11 هزار برگه جریمه ارشادی برای موتورسواران صادر شده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه رانندگان ما هنوز با دیدن چراغ زرد پای خود را روی گاز فشار می‌دهند تا از چهارراه عبور کنند، در صورتی که آنها باید بدانند مطابق قانون چراغ زرد تنها اجازه عبور به خودروهایی می‌دهد که در میان چهارراه قرار گرفته‌اند.

جهانی اظهار امیدواری کرد که با اجرای این طرح، شهر برای بازگشایی مدارس آمادگی لازم را کسب کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها