امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41994
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس در حالی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران فردا رسماً فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که خبرها حکایت از اختلافات شدید ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس در حالی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران فردا رسماً فعالیت خود را آغاز خواهد کرد که خبرها حکایت از اختلافات شدید اصلاح‌طلبان برای معرفی گزینه شهردار تهران دارد.

این در حالی است که در روزهای گذشته 5 نفر از کاندیداهای اصلاح‌طلبان برنامه‌های خود را برای شهرداری تهران دادند که در نهایت اصلاح‌طلبان به این جمع بندی رسیدند که دو گزینه محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده را برای شهرداری تهران در صحن علنی شورای چهارم مطرح کنند.

در جلسه اخیر اصلاح‌طلبان با سید محمد خاتمی هم تأکید شده بود که اصلاح‌طلبان با دو گزینه برای شهرداری تهران وارد شورای چهارم شوند، ضمن اینکه در این جلسه عنوان شده بود که شانس محسن هاشمی به دلیل اقدامات انجام شده در چند ساله گذشته کم است و برای اینکه اصلاح‌طلبان فرصت را از دست ندهند بهتر است مهرعلیزاده هم به عنوان گزینه دیگر شهرداری باشد.

به گزارش فارس در حالی اختلاف بین اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران بالا گرفته است که در حال حاضر اصلاح‌طلبان علی‌رغم تأکید خاتمی مبنی بر حضور علیزاده به عنوان کاندیدای شهرداری، وی را از لیست نهایی خود خارج کرده‌اند.

در حالی تعدادی از اصلاح‌طلبان،مهر علیزاده را از لیست نهایی خارج کرده‌اند که دفتر محسن مهرعلیزاده این خبر را تکذیب و  تأکید دارد که مهرعلیزاده همچنان به عنوان یک از گزینه‌های مطرح از سوی اصلاح‌طلبان شورا برای شهرداری تهران است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها