امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41995
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 318
سیدمهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره شاخصه‌های انتخاب شهردار اظهار داشت: شهردار تهران بیش از اینکه موضع سیاسی داشته باشد باید ...

سیدمهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره شاخصه‌های انتخاب شهردار اظهار داشت: شهردار تهران بیش از اینکه موضع سیاسی داشته باشد باید کارآمد و توانمند باشد.

وی افزود: در گزینه‌هایی که برای مدیریت در شهرداری تهران مطرح هستند محمدباقر قالیباف و علی نکیزاد کارآمدترین و توانمندتر نسبت به دیگر گزینه‌ها هستند.

هاشمی بیان داشت: دیگر نامزدهای تصدی شهرداری تهران بستر و جنبه سیاسی بیشتری دارند. شورای اسلامی شهر تهران از فردی که تعهد، تخصص و توانمندی لازم را برخوردار هستند به عنوان شهردار انتخاب کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره حضور محسن هاشمی به عنوان یکی از نامزدهای شهرداری تهران گفت: محسن هاشمی علی‌رغم توانمندی‌هایی که دارد گزینه مناسبی برای شهرداری تهران نیست و شهرداری بیشتر را دچار تنش، چالش و سیاست‌زدگی می‌کند.

هاشمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در دولت زمینه‌‌ای برای استفاده از محسن هاشمی دارد بهتر است در جاهای دیگر از وی استفاده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها