امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42002
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این مذاکرات که در سطح عمومی افشا نشده و حالت محرمانه دارد، در مراحل ابتدایی و اولیه خود قرار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این مذاکرات که در سطح عمومی افشا نشده و حالت محرمانه دارد، در مراحل ابتدایی و اولیه خود قرار دارد.

مت دیمون چند هفته قبل که بحث حضور احتمالی‌اش در قسمت دوم سری جدید مجموعه فیلم «هویت بورن» مطرح شد، یک بار دیگر گفت فقط به شرطی با این مجموعه فیلم همکاری خواهد کرد که گرینگراس کارگردان آن باشد.

منابع نزدیک به کمپانی یونیورسال می‌گویند مذاکرات دیمون و گرینگراس ارتباطی به سری جدید مجموعه فیلم «بورن» (که جرمی رنر نقش اصلی آن را بازی ‌کرد و با نام «میراث بورن» به روی پرده سینماها رفت) ندارد . 

«میراث بورن» تابستان سال قبل به روی پرده سینماها رفت و 114 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد. تونی گیلروی کارگردان این فیلم بود.

از قرار معلوم، فیلمی که قرار است با همکاری دیمون و گرینگراس تولید شود یک پروژه مستقل است و دنباله‌ای بر «میراث بورن» به حساب نمی‌آید.

به گزارش سایت اینترنتی موویز، سه هفته قبل اعلام شد کمپانی یونیورسال در تدارک تولید قسمت دوم «میراث بورن» با بازی جرمی رنر در نقش کاراکتر آرون کراس است .فیلم‌نامه این فیلم را آنتونی پکمان می‌نویسد. 

مسئولان کمپانی یونیورسال گفته‌اند نتیجه مذاکرات آن‌ها با دیمون و گرینگراس هر چه که باشد، آن‌ها دومین قسمت «میراث بورن» را تهیه و تولید خواهند کرد.

این در حالی است که اهل فن و تحلیل‌گران سینمایی می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد کمپانی یونیورسال یک پل ارتباطی بین دو کاراکتر جیسن بورن مت دیمون و آرون کراس جرمی رنر بزند و فیلمی با حضور این دو کاراکتر و بازیگران نقش‌های آنان تهیه کند.

سه گانه (تریلوژی) «هویت بورن» در سال‌های 2002، 2004 و 2007 ساخته شد. این فیلم ها را پل گرینگراس و داگ لایمن کارگردانی کردند و دیمون بازیگر نقش اصلی آن‌ها بود.

این سه گانه بر اساس قصه کتاب سه جلدی رابرت لودلوم ساخته شد و با استقبال بالای تماشاگران سینما در سراسر جهان روبرو شد.

مرگ لودلوم اجازه نداد وی کتاب‌های بیشتری در ارتباط با کاراکتر جیسن بورن بنویسد و کمپانی یونیورسال هم با خلق یک کاراکتر جدید، مسیر داستان مجموعه کتاب لودلوم را تغییر داد و «میراث بورن» را تهیه کرد.

مت دیمون در نقش جیسن بورن یک مامور ضد  جاسوسی بود، که بر علیه روسای خود در سازمان سیا قیام می‌کند و به افشای فعالیت‌های غیر قانونی آنها می‌پردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار