امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42004
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «دوشنبه» اثر جدیدی از آراز بارسقیان در ادامه رمان «یکشنبه» که سال ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «دوشنبه» اثر جدیدی از آراز بارسقیان در ادامه رمان «یکشنبه» که سال 87 چاپ شده است، تا پایان تابستان ماه در انتشارات زاوش منتشر خواهد شد.

رمان «یکشنبه» روایتی تلخ از فردی است که سعی می‌کند با جامعه ارتباط برقرار کند ولی در این موضوع تا حد زیادی ناموفق می‌ماند، اما رمان «دوشنبه» روایتی دگرگونه داشته و داستانی کاملا متفاوت دارد. در رمان «دوشنبه» بی‌این‌که نامی از قهرمان «یکشنبه» به میان آید، روایت یک روز از زندگی همان مرد را می‌خوانیم.

این داستان در یکی از دوشنبه‌های مرداد ماه می‌گذرد و قهرمان داستان ساعت 7 صبح از خانه بیرون می‌زند و تا ساعت 12 شب او را دنبال می‌کنیم، در این روند تمام زندگی وی از شغل، درگیرى‌های عاطفی و خانوادگی و ... به تصویر کشیده می‌شود و  داستانی متفاوت از بازخوردهای شخصی را بیان می‌کند.

آراز بارسقیان که ششمین جایزه ادبیات نمایشی سال 91 را نیز دریافت کرده است، پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عنوان کرده بود: تصمیم دارم در سال‌های آینده، روزهای دیگر هفته را نیز بنویسم و این رمان‌ها به گونه‌ای گفت‌وگوی من با خودم است که به صورت اول شخص نوشته شده است اما جریان اصلی زندگی من نیست و در زمانی که این دو کتاب اول شخص را می‌نوشتم نمایشنامه‌هایی با شخصیت‌های زیاد هم نوشتم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار