امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42005
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کنسرت محمد‌علیزاده روز شنبه با حضور چهره‌های نام‌‌‌آشنای تلویزیون برگزار ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کنسرت محمد‌علیزاده روز شنبه با حضور چهره‌های نام‌‌‌آشنای تلویزیون برگزار شد.

در ابتدای این اجرا محمد‌ علیزده ترانه «برگرد» را برای مخاطبان اجرا کرد و در ادامه از حضور مخاطبانش تشکر کرد و گفت: خدا را سپاسگزارم و در ابتدا از او یاد می‌کنم چرا که از او نمی‌توان گذشت معتقدم هر چه دارم از لطف خدا است.

پس از این محمد علیزاده در میان تشویق طرفدارانش قطعه‌های «سرزنش»، «بی‌حوصله» و «غم دنیاست» را خواند.

محمد علیزاده همچنین از حضور آزاده نامداری و فرزاد حسنی تشکر کرد و مقدمشان را گرامیداشت.

سپس گفت: می‌خواهم خبر حضور کسی را بدهم که بسیار دوستش دارم سپس محمدرضا فروتن را به مخاطبانش نشان داد و گفت: مفتخرم که محمدرضا فروتن و امیررضا خالق در جمع ما حضور دارند.

علیزاده قطعه «دل بی‌تو غم زده» را برای مخاطبانش اجرا کرد و سپس قطعه محبوب «هواتو کردم» در میان شور و هیجان وصف‌ناپذیر حاضران در برج میلاد اجرا شد.

پس از این قطعه محمد علیزاده پرند زاهدی را به مردم نشان داد و گفت: از شما می‌خواهم با صدای دست‌های خود پرند زاهدی را تشویق کنید و سپس به جواد مشار خیرمقدم گفت.

علیزاده افزود: امیدوارم کنسرت امشب خاطره‌ای باشد که در خاطرتان ثبت شود. سپس علیزاده از همکارانش یاد کرد و گفت: از اعضاء محترم ارکستر بسیار تشکر می‌کنم و به باور من آنها بسیار فوق‌العاده‌اند.

او سپس حسام ناصری را به مردم نشان داد و گفت: مایلم حسام عزیز را تشویق کنید و همچنین فرزاد حسنی را که معتقدم تا 30 سال آینده مانندی نخواهد داشت.

سپس علیزاده اعضاء گروه نوازندگانش را به مردم معرفی کرد و  ترانه «جز تو» و سپس قطعه «تو رو می‌خواست» را برای مخاطبان اجرا کرد بعد از این قطعه «شهر باران» یکی از محبوب‌ترین قطعات محمد علیزاده در میان اشتیاق مخاطبانش اجرا شد بعد از علیزاده از محسن افشانی تشکر کرد که طراح دکور کنسرت او بود سپس از آقای قبادی و وحیدی‌بیگ تشکر کرد و پس از آن قطعه «این اولین باره» را برای حاضران اجرا کرد.

علیزاده به عنوان آخرین قطعه «دلت با منه» را روی صحنه برای مخاطبانش خواند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها