امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42023
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تهران فردا،پس از مراسم تحلیف و معارفه برگزار خواهد کرد. بر اساس قوانین و مقررات قانون ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تهران فردا،پس از مراسم تحلیف و معارفه برگزار خواهد کرد.

بر اساس قوانین و مقررات قانون شوراها،نخستین موضوع جلسه شورای شهر در هر دوره، انتخاب رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر است.

چهارمین دوره شورای شهر تهران نیز در حالی فردا آغاز به کار خواهد کرد که انتخاب رئیس و هیئت رئیسه در دستور کار اعضاء شورا قرار خواهد گرفت.

مهدی چمران که تا به حال دو دوره متولی به عنوان رئیس شورا دوم و سوم حضور داشته است یکی از گزینه‌های مطرح برای ریاست شورای چهارم نیز است.

در کنار مهدی چمران دو گزینه دیگر برای ریاست شورای چهارم تلاش می‌کنند که در این بین شانس مسجد جامعی نسبت به طلایی برای تصاحب این سمت بیشتر است.

احمد مسجد جامعی گزینه اصلاح‌طلبان برای نشستن بر صندلی ریاست شورای چهارم است و این در حالی است که این گروه از شورا اعتقاد دارند که باید در این دوره مسجد جامعی رئیس شورا شود.

در مقابل اصولگریان شورای شهر هم تأکید دارند که مهدی چمران در این سال‌ها از عمر شورا، نمره قابل قبولی را در سمت ریاست شورای شهر داشته است.

مرتضی طلایی دیگر عضو شورای چهارم تهران نیز یکی از کاندیداهای ریاست شورای چهارم خواهد بود که البته شانس وی برای تصاحب ریاست شورا کمتر از چمران و مسجد جامعی است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها