امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42025
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 84
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه تاریخ و پیشینه مطبوعات در کشور از قدمت بالایی برخوردار است، گفت:‌ سرای روزنامه‌نگاران به ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه تاریخ و پیشینه مطبوعات در کشور از قدمت بالایی برخوردار است، گفت:‌ سرای روزنامه‌نگاران به منظور غنا در حوزه آثار تألیفی، برنامه‌هایی را نظیر انتشار کتاب‌ در این حوزه پیش‌بینی کرده است.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران افزود: علی‌رغم اینکه قدمت مطبوعات در کشور قابل ملاحظه است اما در حوزه مطبوعاتی بومی و ملی آثار تألیفی کمی وجود دارد.

وی ادامه داد: عمده فعالیت و تمرکز سرای روزنامه‌نگاران به مقوله آموزش در حوزه مطبوعات اختصاص یافته است که در نهایت با انتشار کتاب‌های تألیفی همراه خواهد بود.

امرایی درباره ارائه تسهیلات به پیشکسوتان حوزه رسانه بیان داشت: سرای روزنامه‌نگاران مورد حمایت معاونت امور مطبوعاتی ارشاد است و از این‌رو به طور قطع حمایت از پیشکسوتان و ارائه تسهیلات به این قشر از افراد جامعه جزو برنامه‌های آینده خواهد بود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران یادآور شد: در حوزه ارائه خدمات به پیشکسوتان نشان ویژه سرای روزنامه‌نگاران به آنها اهدا می‌شود، این نشان علاوه بر پیشکسوتان به خانواده شهدای حوزه رسانه نیز اهدا می‌شود.

امرایی با بیان اینکه برنامه‌هایی در خصوص ارائه تسهیلات به پیشکسوتان منظور خواهد شد، خاطرنشان کرد:‌ پایه و اساس آنچه هم‌اکنون جوانان در حوزه مطبوعات دارند ثمره تلاش پیشکسوتان این حوزه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها