امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42030
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری فارس، هفته نامه آمریکایی «جوئیش پرس» در خبری با استناد به اظهارات مقامات آگاه دفاعی آمریکا نوشت که این کشور ناو هواپیمابر «نیمیتز» ...

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته نامه آمریکایی «جوئیش پرس» در خبری با استناد به اظهارات مقامات آگاه دفاعی آمریکا نوشت که این کشور ناو هواپیمابر «نیمیتز» با قابلیت هسته‌ای خود را به منظور پشتیبانی از حمله احتمالی به سوریه، به دریای سرخ فرستاده است.

بر اساس این خبر، استقرار این ناو هواپیمابر به همراه سایر ناوشکن‌ها و یک رزم ناو آمریکایی با هدف نمایش قدرت در این برهه زمانی صورت گرفته است.

ناوشکن‌های آمریکایی قابلیت حمل 200 موشک «تاماهاوک» را دارند که این تعداد به مراتب بیشتر از تعدادی است که بر اساس برآورد تحلیلگران، در حمله به ارتش سوریه استفاده خواهد شد.

درحالیکه پیشتر 5 ناوشکن آمریکایی با هدف شرکت در حمله احتمالی این کشور به سوریه در مدیترانه مستقر شده اند، گزارش ها از ملحق شدن یک کشتی تهاجمی آبی – خاکی « یو اس اس سن آنتونیو» که حامل حدود 300 تنفگدار نیروی دریایی است، در دریای مدیترانه خبر می‌دهند.

دولت آمریکا با ادعای استفاده دولت دمشق از تسلیحات شیمیایی در جنگ داخلی این کشور اقدام نظامی به سوریه را قطعی اعلام ولی زمان دقیق آن را مشخص نکرده است.

دولت سوریه هرگونه استفاده از تسلیحات کشتار جمعی در جنگ داخلی این کشور را قاطعانه رد کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها