امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42063
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 81
ایمان قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تحلیف 31 عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ در مراسم فردا که با حضور رحمانی فضلی ...

ایمان قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تحلیف 31 عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ در مراسم فردا که با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور، مرتضی تمدن استاندار تهران و فرمانداران سه حوزه مرتبط تهران، شهرری، شمیرانات و مدیران دستگاهی اجرایی استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم فردا از ساعت 9 صبح آغاز می‌شود، گفت: با توجه به استعفای مهدی حجت به دلیل انتصاب به عنوان قائم مقام و معاون سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به جای وی ولی‌الله شجاع‌پوریان به عنوان عضو جدید شورای شهر در مراسم تحلیف حضور دارد.

قربانی خاطرنشان کرد: جایگزین محمدمهدی مفتح که به عنوان نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی حضور دارد، سلطانی‌فر در مراسم فردا حضور خواهد داشت.

مدیرکل روابط عمومی فرمانداری تهران بیان داشت: مهدی سلطانی‌فر با توجه به اینکه هنوز به صورت رسمی در جایگاه دولتی مشغول به فعالیت نشده است به عنوان عضو شورای شهر تهران مطرح است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار