امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42085
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 80
فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از ...

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد سرپرست وزارت علوم، گفت: روز گذشته، اعضای کمیسیون آموزش به معاون پارلمانی وزارت علوم درباره رفتارهای افراطی سرپرست این وزراتخانه هشدار داده و تاکید کردند که این عزل و نصب‌ها به صلاح دانشگاه نیست.

وی افزود: با توجه به اینکه معلوم نیست که آقای توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود، انتظار می‌رود ایشان در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها دست به اقدامات شتابزده نزند.

بشیری با تاکید بر اینکه تغییرات پیاپی در دوران سرپرستی توفیقی می‌تواند صدمات زیادی به وزرات علوم وارد کند، تاکید کرد: آقای روحانی در حالی شعار اعتدال سر می‌دهد که اقدامات افراطی توفیقی با این شعارها منافات داشته و مصداق افراط است.

نماینده مردم پاکدشت در پایان با بیان اینکه اقدامات افراطی توفیقی با واکنش مجلس همراه خواهد شد، گفت: امیدواریم آقای روحانی با اقدامات افراطی توفقی جلوگیری کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها