امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42100
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
حجت الاسلام سید‌محمود نبویان نماینده تهران و رئیس کمیته اسلامی کردن دانشگاه‌ها در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

حجت الاسلام سید‌محمود نبویان نماینده تهران و رئیس کمیته اسلامی کردن دانشگاه‌ها در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به خبر عزل رئیس‌ دانشگاه علامه طباطبایی از سوی سرپرست وزارت علوم اظهار داشت: بسیار جای تعجب است که چند سرپرست بسیار افراطی از طرف آقای روحانی برای برخی وزارتخانه‌ها معرفی شده اند که این مسئله در وزارت علوم بیشتر جلب توجه می‌کند.

وی با بیان اینکه افکار توفیقی با افکار ملت ایران در تعارض است، افزود: متاسفانه فرد افراطی که سرپرست وزارت علوم شده در فتنه‌ نقش تحریک‌کننده داشت و اندیشه های وی هم با اندیشه اسلامی شدن دانشگاه‌ها سازگاری ندارد.

نبویان ادامه داد: امثال توفیقی صدمات زیادی را در سال 88 به کشور وارد کردند و امروز می‌بینیم که چنین فردی سرپرست وزارت علوم شده است.

وی تاکید کرد: نمی‌دانم چرا توفیقی با نیروهای بسیجی و مذهبی دشمنی دارد. توفیقی باید توضیح دهد که چرا روسای دانشگاه‌هایی که مذهبی هستند را یکی پس از دیگری عزل می‌کند.

وی اظهار داشت: ظاهرا دوستان افراطی دچار کمبود فرصت شده‌اند تا در روز کارهایشان را انجام دهند و به همین دلیل گاهی اوقات و بدون اطلاع به افراد به طور شبانه آنها را عزل می‌کنند.

نبویان در پایان تاکید کرد: به نظر می رسد عزل آقای شریعتی از سوی توفیقی در راستای اسلام‌زدایی از دانشگاه‌ها باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها