امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42124
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 62
زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تغییرات صورت گرفته توسط توفیقی در وزارت علوم گفت: با توجه به سابقه توفیقی در فتنه 88 و اطمینان از اینکه وی قطعا نخواهد توانست اعتماد مجلس برای وزارت را کسب کند، به عنوان سرپرست به کار گمارده شد تا تغییرات مورد نظر دولت را اعمال کند و سپس شخص معتدل‌تری برای وزارت به مجلس معرفی شود و با این کار خود، مجلس را در مقابل عمل انجام شده قرار دهند.

وی افزود: برداشت ما این است که سه وزارتخانه علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان در دولت یازدهم سهم اصلاح‌طلبان بوده و آنان انتظار نداشتند که مجلس در برابرشان بایستد و لذا کسانی را به عنوان سرپرست انتخاب کردند تا تغییرات مورد نظر توسط آنان را صورت دهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: این اقدامات توسط افرادی افراطی که در کابینه حضور دارند طراحی شده و این افراد کسانی هستند که برای آقای روحانی تعیین‌ ‌تکلیف می‌کنند.

طبیب‌زاده خاطرنشان کرد: انتصاب توفیقی به عنوان سرپرست وزارت علوم، دهن‌کجی واضح و آشکار از جانب دولت و مشاوران آقای روحانی به مجلس و نمایندگان مردم است و کمیسیون آموزش مجلس در روز سه‌شنبه (فردا) با ارائه طرح خود در خصوص محدودیت اختیارات سرپرستهای وزارتخانه‌ها، در مقابل این قبیل اقدامات خواهد ایستاد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها