امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42126
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 114
عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش ...

عبدالوحید فیاضی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به خبر برکناری شبانه رئیس دانشگاه علامه از سوی سرپرست وزارت علوم اظهار داشت: روز گذشته معاون پارلمانی وزارت علوم در کمیسیون آموزش مجلس حضور یافت و آقای زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون هشدار شدید الحنی را به وی داد.

وی افزود: آقای زاهدی و اعضای کمیسیون نگرانی‌های خود را از عزل و نصب‌ها در وزارت علوم توسط سرپرست اعلام کردند و خواستار توقف این موضوع شدند.

فیاضی ادامه داد: معاون پارلمانی وزارت علوم در کمیسیون گفت که بنده دفاعی در این رابطه ندارم، ولی انتقادات را به آقای توفیقی منتقل می‌کنم.

این نماینده مجلس گفت: برخی‌ها می‌گویند که آقای توفیقی به جای کلید، داس در دست گرفته ولی با این وضعیت به نظر می‌رسد که به جای داس، قمه در دست داشته باشد.

وی اظهار داشت: آقای روحانی مشی معتدل دارد و در انتخاب‌هایش هم تاکنون سعی کرده معتدل عمل کند ولی سرپرستی توفیقی در وزارت علوم میانه‌ای با مشی اعتدال ندارد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد برخی اقدامات سرپرست وزارت علوم نوعی سیاسی کاری باشد چرا که سرپرست نباید عزل و نصب‌های انیچنینی را انجام دهد و فقط باید اداره امور را تا معرفی وزیر بر عهده داشته باشد.

فیاضی اضافه کرد: به نظر می‌رسد که برخی اقدامات توفیقی برای ایجاد فضای تنش بین مجلس و دولت باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار