امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42154
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، «احمد جبریل» دبیر کل جبهه مردمی برای آزاد سازی فلسطین – فرماندهی کل، در دیدار ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، «احمد جبریل» دبیر کل جبهه مردمی برای آزاد سازی فلسطین – فرماندهی کل، در دیدار با «علاء الدین بروجردی» و هیئت همراه که به سوریه سفر کرده، حمله به سوریه را تجاوز مستقیم به محور مقاومت خواند.

وی تاکید کرد که هدف حمله به سوریه ضربه زدن به اراده سیاسی محور مقاومت در راستای خدمت به پروژه‌های آمریکایی – صهیونیستی است.

جبریل با هشدار نسبت به اینکه هرگونه حمله به سوریه ممکن است، به نبرد فراگیر با آمریکا و دشمن صهیونستی و منافع آنها در منطقه منجر شود، افزود: ملت فلسطینی ما در کنار سوریه قرار می گیرد که از فلسطین و امت عربی تاکنون دفاع کرده است.

احمد جبریل ادامه داد: ما با روحیه‌ استشهادی در مقابل حمله به سوریه می‌ایستیم .. و منافع همه متجاوزان را در مناطق حساس و مهم هدف قرار می‌دهیم.

«علاء‌ الدین بروجردی»، رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، نیز در این دیدار با اشاره به توان سوریه برای رویارویی با هر حمله احتمالی، یاد آور شد که جمهوری اسلامی ایران هدف از حمله نظامی غرب به سوریه را خدمت به منافع رژیم صهیونیستی می‌داند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار