امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42158
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 103
حجت الاسلام روح‌الله حسینیان چهره شاخص مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره عزل و ...

حجت الاسلام روح‌الله حسینیان چهره شاخص مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره عزل و نصب‌های سرپرست وزارت علوم اظهارداشت: متاسفانه آقای توفیقی هرچه نیروهای متدین، ولایی و انقلابی هستند را از دانشگاه‌ها کنار می‌گذارد.

وی تصریح کرد: شاید توفیقی به عنوان یک جاده صاف کن، این اقدامات را برای وزیر بعدی انجام می‌دهد یا اینکه با این عمل نشان می‌دهد که وی به عنوان وزیر معرفی خواهد شد ولی قطعاً آقای توفیقی باید بداند رفتار وی که سابقه عملیاتی نداشته و هیچ سرپرستی با وزارتخانه تحت سرپرستی خود اینگونه برخورد نکرده اس.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه اقدامات توفیقی در رای اعتماد مجلس به وی در صورت معرفی بعنوان وزیر پیشنهادی تاثیرگذار است، یادآور شد: عملکرد توفیقی نشان می‌دهد که وی فردی است که از حزب‌الله انتقام می‌گیرد به ویژه اینکه برکناری شخصیت‌هایی مثل آقای شریعتی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، خواجه‌سروی معاون فرهنگی وزارت علوم و یا رئیس دانشگاه اصفهان این ادعا را اثبات می کند.

حسینیان با تاکید بر اینکه قطعاً مجلس عکس‌العمل سختی در برابر اینگونه تحرکات نشان خواهد داد، افزود: قطعا نمایندگان فردا در صحن مجلس در این راستا به آقای رئیس‌جمهور تذکراتی خواهند داد. چرا که این نوع رفتار، وعده هایی نبود که رئیس‌جمهور قول داده بود.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور وعده داده بود که با کلید با این ساختار حکومتی برخورد کند و اینطور که آقای توفیقی داس گرفته ظاهرا تصمیم دارد مثل دوم خرداد به قلع و قمع نیروهای ارزشی بپردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها