امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42185
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 113
محمد‌حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص روند رسیدگی به ...

محمد‌حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص روند رسیدگی به لایحه اصلاحیه بودجه که قرار است از سوی دولت به مجلس ارسال شود، اظهار داشت: اگر در این لایحه درخواست فوریت هم شده باشد مجلس فوریت آن را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و اگر نمایندگان با فوریت بررسی آن موافقت کنند لایحه برای بررسی به کمیسیون بودجه ارجاع می‌شود.

وی افزود: کمیسیون بودجه 72 ساعت وقت دارد گزارش خود را در این رابطه به صحن علنی بفرستد تا نمایندگان نظر خود را در این رابطه اعلام کنند.

فرهنگی ادامه داد: تصویب اصلاحیه بودجه نیازمند رای دو سوم نمایندگان است؛ بر همین اساس بنده احتمال نمی‌دهم که مجلس با دو فوریت این موضوع موافقت کند و احتمالا لایحه اصلاحیه بودجه به صورت یک فوریتی بررسی شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: رسیدگی به اصلاحیه لایحه بودجه و نحوه آن بستگی به شرایط دارد که از جمله این شرایط زمان رسیدن لایحه به مجلس است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها