امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42204
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۳
تعداد بازدید: 106
«جمال محیسن»، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «نابلس» اظهار داشت: هرگونه دخالت نظامی ...

«جمال محیسن»، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «نابلس» اظهار داشت: هرگونه دخالت نظامی علیه سوریه، تنها به نفع اسرائیل خواهد بود.

وی تصریح کرد: آمریکا نقشه‌ای را برای حمله به تمام کشورهای عربی طرح کرده است که منافع این کشور و رژیم صهیونیستی را در منطقه در معرض تهدید قرار می‌دهد.

محیسن افزود: در همین راستا آنچه امروز آمریکا به دنبال تحقق آن است، ویرانی سوریه و از بین بردن قدرت و انسجام نیروهای ارتش این کشور است.

وی با یادآوری اینکه اتحادیه عرب پیش از این حمله نیروهای ناتو به لیبی را تایید کرده بود، در باره اتخاذ موضع مشابه این اتحادیه در قبال سوریه در شرایط کنونی هشدار داد.

این عضو فتح با بیان اینکه فلسطینیان، توانمندی‌ها و امکانات موجود در سوریه را متعلق به همه امت عرب می‌دانند، تصریح کرد: هدف از حمله به سوریه، به زانو در آوردن ملت سوریه است.

وی اظهار داشت: این کنگره آمریکا است که بنابر خواست و فشار صهیونیست‌ها، نقشه‌هایی را علیه کشورهای منطقه طراحی می‌کند.

محیسن در خصوص حمله احتمالی آمریکا به سوریه و تاثیر آن بر عرصه فلسطینی گفت: موضع ما مبتنی بر حمایت معنوی است، زیرا ابزار بازدارنده‌ای برای جلوگیری از این حمله نداریم، اما بی‌تردید این موضع ما بر ملت‌های عرب و تمام نیروهای آزادیخواه منطقه تاثیر زیادی دارد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها