امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42215
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 90
مصطفی ذباح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: وقتی که بالاترین مرجع ولایت در دنیا کردستان را استانی فرهنگی نام می‌برند یعنی این‌که ...

مصطفی ذباح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: وقتی که بالاترین مرجع ولایت در دنیا کردستان را استانی فرهنگی نام می‌برند یعنی این‌که مولفه‌های فرهنگی در این استان وجود دارد و استانی با چنین شاخصه‌هایی نباید مورد بی‌توجهی مدیران اجرایی قرار گیرد.

وی راهیان نور را یک اقدام فرهنگی تاثیرگذار در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمنان خواند و افزود: وقتی اقدامی با این تاثیرگذاری در استانی فرهنگی انجام می‌شود باید مسئولان بستر آن را تسهیل کنند نه این‌که نسبت به آن بی‌تفاوت باشند.

به گفته مدیر راهیان نور سپاه و بسیج کشور، همانگونه که استانداران خوزستان و کرمانشاه اختیار هزینه برای راهیان نور را دارند، قطعاً استاندار کردستان هم مختار است در این زمینه هزینه کند که رسانه‌ها به عنوان نماینده مردم و قشر مطالبه‌گر باید این مسائل را پیگیری کنند.

ذباح یادآور شد: استاندار کرمانشاه هم برای داخل استان و هم برای زائران راهیان نور از دیگر استان‌های کشور محل اسکان ایجاد کرده است آنوقت یادمان والفجر 4 با آن همه عظمت با سه و یا چهار سنگر مورد بازدید راهیان نور قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: سپاه تمامی امکانات خود را به میدان آورده و هر آنچه را در این زمینه ماموریت دارد به طور کامل انجام داده است اما ایجاد زیرساخت‌های دسترسی به یادمان‌ها و ایجاد یادمان‌ها وظیفه مسئولان اجرایی استان است که باید در این راستا همت کنند.

ذباح افزود: راهیان نور ارائه خدمات فرهنگی به مردم است، مشق شهدا و انتقال ایثارگری به جامعه نسل جوان و نوجوان است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که نباید با بی‌مهری مواجه شود.

مدیر راهیان نور سپاه و بسیج کشور در پایان از نمایش مقاومت مردم کردستان در دفاع از ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس و اوایل انقلاب خبر داد و گفت: این موضوع توسط ستاد راهیان نور انجام شده و در استان به نمایش درمی‌آید.
انتهای پیام/79002/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار