امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42218
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 66
الیاس نادران چهره شاخص مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عزل و نصب‌های صورت گرفته از سوی ...

الیاس نادران چهره شاخص مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عزل و نصب‌های صورت گرفته از سوی جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری در این وزارتخانه گفت: شکل عزل و نصب آن هم برای محیط دانشگاهی که انتظار می‌رفت با مشورت اساتید و کادر دانشگاهی صورت گیرد، با این شتابزدگی و آن هم در آستانه سال تحصیلی و بعد از اجلاس روسای دانشگاه‌ها، قابل درک نیست.
وی افزود: آقای توفیقی اجازه ندهد قربانی یک جریان افراطی و انحرفای در محیط‌های آموزشی شود.
نماینده تهران در مجلس با اشاره به عملکرد گذشته توفیقی گفت: آقای توفیقی سعی کند تا خطاهای گذشته خود را جبران کند و در پی تشدید این خطاها نباشد.
نادران افزود: اقدامات توفیقی در راستای جبران اشتباهات گذشته نیست بلکه این اقدامات وی وضعیت را بدتر می‌کند و نباید به گونه‌ای رفتار کرد که وی را جاده صاف کن وزیر بعدی دانست.
وی افزود: اینگونه تغییر مدیریتی خسارت آور بوده و حتما به لایحه‌های پایین مدیریتی هم سرایت می‌کند. از طرف دیگر باعث تزلزل در  مدیریت دانشگاه‌ها شده و محیط آموزشی را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند.
چهره شاخص مجلس تصریح کرد: این گونه اقدامات توفیقی نه به مصلحت وزارت علوم است نه دولت. همچنین به مصلحت کشور و دانشجویان نیست.
نادران گفت: توفیقی باید فکر می‌کرد که این عزل و نصب‌های شبانه چه نفعی دارد.
وی افزود: سرپرست یک وزارتخانه وقتی می‌داند که مدیریت کوتاه و چند ماهه دارد، نباید این همه تغییر مدیریتی گسترده ایجاد کند، چرا که این کار با منطق سرپرستی سازگاری ندارد.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار