امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42248
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران گفت: جلسه خاصی نبود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران گفت: جلسه خاصی نبود صبحانه خوردیم،‌ خندیدیم و در خصوص فعالیت‌های نانجینگ و همین طور بازی‌های کشورهای اسلامی صحبت کردیم. درباره جلسه از من سوالی نپرسید اگر سؤال فوتبالی است به آن پاسخ می‌دهم.

وی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اظهارات کی‌روش که گفته بود تاج می‌خواهد از مسئولیت شانه خالی کند، اظهار داشت: تاج تقصیری ندارد او رئیس سازمان لیگ است و همه بحث‌ها برای جام باشگاه‌های آسیاست که می‌خواهند بازیکنان تیم ملی را بگیرند. کی‌روش می‌گوید باید برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشم تا بتوانم بازیکنانی که می‌خواهند را بگیرم. کی‌روش و تاج و همچنین باشگاه‌ها باید تفاهم کنند تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: اولویت ما تیم ملی است نگرش ما این است که حداقل لطمه به باشگاه‌ها وارد شود بنابراین صحبت این است که باشگاه‌ها بازیکنان ملی‌پوششان را به تیم ملی بدهند ما هم مسئولیت آن را می‌پذیریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سؤال دیگر فارس مبنی بر جلسه‌اش با سجادی عنوان کرد: این جلسه در خصوص مسابقات اردوهایی که پیش رو داریم بود. امروز هم جلسه تکمیلی و نهایی برگزار می‌شود که پس از آن اطلاعات لازم را به شما می‌دهیم.

کفاشیان همچنین درباره معرفی اسپانسر گفت: مرحله نهایی آن است بین یکی دو گزینه بررسی می‌کنیم تا قیمت را بالا ببرند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید مبلغ چقدر است، عنوان کرد: در بیابان لنگه کفش غنیمت است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید هدایتی قرار بود تیم ملی را به اردو بفرستد اما شما موافقت نکردید، تصریح کرد: باید ببینیم بدهی‌اش چقدر است. تسویه می‌شود یا نه.

کفاشیان همچنین درباره اینکه آیا مشکل مالی‌تان برای اردوهای تیم ملی برطرف شد، خاطرنشان کرد: قرار است پولی از سمت وزارت و اسپانسر به ما برسد.

وی در پایان در خصوص شکایت از امارات و اینکه وزارت امور خارجه گفته است این مشکل باید از سوی فدراسیون حل شود، گفت: ما با فیفا تماس گرفته‌ایم آنها گفتند این موضوع سیاسی است پیگیری نمی‌کنند و گفتند به ما ربطی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها