امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42255
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در مصاحبه ای امروز رسما اعلام کرد که با شرایط موجود از ایران خواهد رفت. وی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در مصاحبه ای امروز رسما اعلام کرد که با شرایط موجود از ایران خواهد رفت.

وی صراحتا اعلام کرد:( امروز می‌روم تا مثل ایویچ یک هفته مانده به جام جهانی نگویند برو!)

در این بین کفاشیان صبح امروز در جلسه وزارت ورزش در خصوص مشکلات کی‌روش و تاج به خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تاج تقصیری ندارد، او رئیس سازمان لیگ است و همه بحث‌ها برای تیم‌های حاضر در لیگ  قهرمانان آسیا است. باشگاه‌ها می‌خواهند بازیکنان تیم ملی را بگیرند. کی‌روش می‌گوید باید برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشیم تا بتوانیم بازیکنانی که می‌خواهند را بگیریم. کی‌روش و تاج و همچنین باشگاه‌ها باید تفاهم کنند تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.
 
رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌و گوی دیگری با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اظهار نظر کی‌روش مبنی بر ترک ایران و اینکه فدراسیون چه تصمیم در این خصوص دارد اظهار داشت: نگران نباشید، در حال پیگیری این موضوع هستم و این مسئله را برطرف می‌کنیم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار