امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4227
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 153
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمود احمدی‌نژاد لحظاتی پیش به همراه هیئت دولت وارد گیلان شد. اعضای هیئت دولت رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمود احمدی‌نژاد لحظاتی پیش به همراه هیئت دولت وارد گیلان شد.

اعضای هیئت دولت رئیس جمهور را در چهارمین دور از سفرهای استانی همراهی می‌کنند. ترمینال جدید فرودگاه سردار جنگل رشت و برج مراقبت این فرودگاه با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

سخنرانی در اجتماع مردم گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت، حضور در نشست صمیمی با جوانان استان، کارگروه‌ها و هیئت دولت از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در سفر به گیلان است.

16 عضو کابینه دولت احمدی‌نژاد در جلسه شورای اداری فرمانداری شهرستان‌های مختلف گیلان شرکت می‌کنند و روند پیشرفت مصوبات دوره‌های گذشته، کمبودها و راه‌های سرعت بخشیدن به انجام مصوبات در شهرستان‌ها با حضور وزرا بررسی می‌شود.

بررسی مصوبات دوره‌های گذشته، برطرف کردن موانع و مشکلات آنها و تصویب مصوبات مورد نیاز استان محور اصلی چهارمین دور از سفرهای استانی هیئت دولت به گیلان است.

تشکیل کارگروه‌های کشاورزی و معدن و استفاده بهینه از منابع استانی به منظور ایجاد اشتغال و تولید از دیگر اهداف سفر هیئت دولت به گیلان است.

احمدی‌نژاد ساعت 11 پیش از ظهر امروز در ورزشگاه شهید عضدی رشت برای دیدار با مردم استان حضور می‌یابد.

انتهای پیام/84001/خ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها