امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42274
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌هایی از ارتش سوریه سلسله عملیات جدیدی را برای پاکسازی مناطق ریف دمشق، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌هایی از ارتش سوریه سلسله عملیات جدیدی را برای پاکسازی مناطق ریف دمشق، آغاز کردند. این عملیات بعد از توقف 24 ساعته در «سبینه» اجر شد. که در جریان این عملیات ده‌ها تن از افراد مسلح کشته و یا زخمی شدند.

این گزارش حاکی است که منطقه «الشرقتلی» در نزدیکی خیابان اصلی سبینه در ریف دمشق شاهد درگیری‌های خونینی بود.

از طرفی، نیروهای ارتش سوریه در منطقه «برزه» دمشق بویژه در کوی «المسطاح» به شدت با گروهک‌های تروریستی درگیر شدند. توپخانه ارتش سوریه تعدادی از مقرهای تجمع افراد مسلح در «دوما» و «حرستا»‌ را بمباران کرده و گروهی از افراد مسلح که قصد نفوذ به منطقه جوبر را داشتند، متفرق کردند. این افراد مسلح درصدد یورش به جوبر و حمایت از تروریست‌های آن منطقه را داشتند.

نبرد بین افراد مسلح و نیروهای ارتش در نزدیکی منطقه «الثانویة» در حرستا، به کشته شدن 9 تروریست و جراحت شمار دیگری از افراد مسلح منجر شد.

درگیری‌های شدیدی بین ارتش و تروریست‌ها در غرب برج «المعلمین»، شرق میدان «المناشر» و در امتداد خیابان «پارلمان» در کوی جوبر به کشته شدن 25 فرد مسلح انجامید.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار