امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42279
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اضافه شدن این بازیگر به مجموعه بازیگران فیلم در شرایطی که کلید فیلم‌برداری آن زده شده، باعث ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اضافه شدن این بازیگر به مجموعه بازیگران فیلم در شرایطی که کلید فیلم‌برداری آن زده شده، باعث تعجب و شگفتی اهل فن شده است.

به دنبال اعلام خبر حضور و بازی مت دیمون در «بین سیاره‌ای» بلافاصله این پرسش مطرح شد که وی چه نقشی در این درام علمی تخیلی دارد و چرا زودتر از این‌ها نام وی به عنوان بازیگر آن اعلام نشد.

اما کریستوفر نولان کارگردان فیلم در رابطه با این پرسش‌ها و ابهامات گفته است نقش مت دیمون در فیلم او بسیار کوتاه است و قرار نیست نقش بلندی در آن داشته باشد.

با این حال، وی توضیحی درباره این نقش کوتاه نداد و فقط به ذکر این نکته اکتفا کرد که این نقش با وجود کوتاه بودنش، بسیار مهم و تأثیرگذار است.

نولان اعلام کرده که از قبل از شروع کار فیلم برداری با مت دیمون در رابطه با نقش کوتاهی که باید در فیلم بازی کند صحبت کرده و او آمادگی خودش را برای حضور در این نقش را اعلام کرده بود.

متیو مکوناهی، آن هاتاوی، جسیکا چاستین، کیسی افلک، جان لیتگو، تاپر گریس، الین برستین، وس بنتلی و مایکل کین بازیگران اصلی «بین سیاره‌ای» هستند.

خط اصلی قصه فیلم درباره گروهی دانشمند و محقق علمی است که با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین علمی و تکنیکی، موفق به غلبه بر مشکلات سفرهای سیاره‌ای می‌شوند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، مت دیمون دو هفته قبل از شروع کار فیلم‌برداری «بین سیاره‌ای» دعوت به همکاری با آن شد. کار فیلم‌برداری فیلم، حدود چهار ماه طول می‌کشد.

گفته می‌شود که صحنه‌هایی که دیمون در آن‌ها بازی دارد در منطقه ایسلند فیلم‌برداری خواهد شد و او برای یک هفته در کنار عوامل سازنده فیلم خواهد بود.

مت دیمون در حال حاضر درام علمی تخیلی «الیسیوم» را روی پرده سینماهای آمریکای شمالی دارد. این فیلم پس از چهار هفته نمایش عمومی در این محل، حدود 79 میلیون دلار فروش کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها