امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42295
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمال علیپور نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمال علیپور نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان در سخنانی به عنوان مخالف تقاضای تغییر دستور بررسی طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی اصلاحیه قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث، اظهار داشت: بیمه شخص ثالث دغدغه همه کشور است و مجلس نیز باید نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشد ولی ما واقعا از دولت و دستگاه‌های نظارتی تعجب می‌کنیم.

وی افزود: زمانی که اجرای یک قانون به صورت آزمایشی به تصویب رسیده باید دستگاه‌های نظارتی بیشتر توجه داشته باشند و تذکر دهند تا دولت به وظیفه خود در ارائه لایحه در این زمینه عمل کند.

علیپور با تأکید بر اینکه تمدید 6 ماه یا یک ساله قوانین آزمایشی و موقت در کشور روال درستی نیست، گفت: اگر این طور باشد، تمام قوانین باید آزمایشی شوند و اصلاً قوانین دائمی نداشته باشیم.

به گفته وی دولت 6 ماه فرصت داشت که لایحه خود را در این زمینه ارائه دهد تا ما سر فرصت آن را بررسی کنیم و در کمیسیون‌های تخصصی مورد رسیدگی قرار دهیم اما دولت این کار را انجام نداد.

علیپور در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: باید امروز دولت را به عنوان مقصر اعلام می‌کردیم و طرح دو فوریتی ارئه می‌کردیم که اگر دولت مشکل بیمه شخص ثالث را حل نکرد خودش باید غرامت پرداخت کند، لذا به نظرم بهتر است به این تقاضای تغییر دستور رأی ندهید تا خود دولت حواسش باشد که لوایح را به موقع تقدیم مجلس کند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار