امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42299
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن علیمردانی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن علیمردانی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه طی سخنانی در مخالفت با کلیات طرح تعیین تکلیف بیمه تامین اجتماعی اشخاصی که کمتر از 10 سال حق بیمه پرداخت کردند در صحن علنی مجلس اظهار داشت: ما برخی اقدامات فرهنگ تنبلی را گسترش می‌دهیم.

وی افزود: آیا با تصویب قوانین و مشوق‌ها باید فرهنگ سستی را افزایش دهیم و آیا با این موضعیت می‌توانیم به کشور اول منطقه تبدیل شویم.

علیمردانی از همکاران خود در مجلس خواست که با دقت بیشتری به این طرح نگاه کنند و به آن رای مثبت ندهد.

براساس این گزارش در ادامه جلسه امروز غلامرضا کاتب نماینده مردم سمنان در مجلس طی سخنانی در مخالفت با طرح مذکور گفت: این طرح هم مغایرت با اصل 75 قانون اساسی دارد و هم مغایر با قانون برنامه است چرا که این طرح بار مالی خواهد داشت.

وی افزود: مجلس نباید قانونی تصویب کند که اجرایی نباشد و باید قانونی تصویب کرد که هم قابلیت اجرا داشته باشد و هم بتواند حق و حقوق کارگران را با آن بپردازیم و هم شورای نگهبان آن را رد نکند.

براساس این گزارش حجت الاسلام ابوترابی فرد اخطار کاتب را در رابطه با طرح مذکور وارد دانست و آن را به رای مجلس گذاشت ولی نمایندگان مجلس این اخطار را وارد ندانستند.

همچنین مجید جلیل سرقلعه نماینده مردم لردگان و طی سخنانی در مخالفت با این طرح گفت: اخیرا نمایندگان هر چه دم دستشان دارند در غالب طرح دو فوریتی ارائه می‌دهند.

وی افزود: نمی‌دانم کجای دنیا رسم است که اگر کسی یک ماه بیمه پرداخت، با پرداخت ما بقی آن تا 10 سال می‌تواند از مزایای آن برخودار شود.

این نماینده مجلس گفت: اگر کسی بودجه براساس این طرح پیش آید چه کسی جوابگوی ان خواهد بود.

به گفته جلیل سرقلعه طرح مذکور در مورد دارای ابهاماتی است که باید مرتفع شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها