امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42307
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 81
محمد تقی حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: بحث‌های مربوط به هویت‌یابی جوانان در حوزه اوقات فراغت و سبک زندگی، رابطه سبک‌های زندگی و ...

محمد تقی حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: بحث‌های مربوط به هویت‌یابی جوانان در حوزه اوقات فراغت و سبک زندگی، رابطه سبک‌های زندگی و اوقات فراغت جوانان، بحث مربوط به مصرف رسانه‌ای و اوقات فراغت، مؤلفه‌های بنیادین اوقات فراغت، فیلم و اوقات فراغت و فضای مجازی از جمله محورهایی هستند که مورد بررسی کارشناسی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: از آنجایی که مهمترین خلأ در زمینه اوقات فراغت موضوع سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی است این موضوع در کارگروه‌های اوقات فراغت و سبک زندگی ایرانی و اسلامی مورد آسیب‌شناسی قرار گرفت.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: چالش‌های فرهنگی، اجتماعی و چالش‌های حوزه نگرشی و تعاریف مفاهیم و رویکردها از جمله محورهای کارگروه‌های برگزار شده در زمینه اوقات فراغت است.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان افزود: از آنجایی که برنامه‌ریزی، مدیریت، نگرش و تعاریف مفاهیم از چالش‌های مهم پیش‌روی اوقات فراغت است با برگزاری این کارگروه‌ها تلاش کردیم از موازی کاری در دستگاه‌ها جلوگیری شود و بتوانیم سیاست‌هایی را تبیین کنیم تا در اختیار سیاست‌گذاران این عرصه قرار بگیرد و شاهد اوقات فراغت پایداری برای جوانان و خانواده‌ها منطبق با سبک زندگی ایرانی و اسلامی باشیم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها