امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42308
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 101
امیدوار رضایی با بیان اینکه شوراها اگر رای مجدد از مردم می خواهند؛ باید به دور از گرایش های سیاسی شهردار را انتخاب کنند گفت: شهردار تهران باید بر ...

امیدوار رضایی با بیان اینکه شوراها اگر رای مجدد از مردم می خواهند؛ باید به دور از گرایش های سیاسی شهردار را انتخاب کنند گفت: شهردار تهران باید بر اساس توانمندی ها و کارآمدی ها انتخاب شود نه گرایش های سیاسی.

معاون اداره قوانین مجلس نهم شورای اسلامی تصریح کرد: شوراها وظایف زیادی بر عهده دارند که در این میان هیچکدام سیاسی نیست. طبق قانون تمام امور شهر مربوط به شوراهاست اما تنها چیزی که در قانون شوراها نیامده ورود به مباحث سیاسی است.

وی همچنین اظهار داشت: فرق نمی کند دوستان ما در شورای شهر تهران از چه گرایشی باشند. اگر می خواهند دوباره رای بیاورند باید انتخاب سلیقه ای نکنند. اعضای شورای چهارم باید بسیار مراقب باشند که بار دیگر تجربه شورای اول تکرار نشود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینکه فردی انتخاب شود که تک بعدی بوده و تنها در امور محدودی توانمندی داشته باشد؛ کار مطلوب و درستی نیست. بلکه شهردار تهران باید فردی با توانایی های جامع باشد.  به طوری که بر امور فرهنگی؛ عمرانی؛ ترافیکی؛ورزشی؛جوانان؛بهداشت؛فضای سبز و ....
تسلط داشته باشد.

رضایی از اعضای شورای شهر تهران خواست شهردار پایتخت را بر اساس شاخص ها و توانمندی ها انتخاب کنند و گفت: شاخص ها و توانمندی ها را باید وسط بگذارند و افراد را با این شاخص ها مقایسه کنند. قانونگذار هم نظارت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شهردار تهران نباید فردی سیاسی باشد اذعان داشت: شهردار باید فهم سیاسی داشته باشد نه اینکه فردی سیاسی باشد. با توجه به اینکه گرایش های مختلفی در شورا وجود دارد؛ باید یک شورای اهل اعتدال با همکاری و همدلی حول اهداف مشترک و وظایف مشترک به مردم و دنیا نشان دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها