امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4231
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمود احمدی‌نژاد در بدو ورود به گیلان مورد استقبال مقام‌های استانی از جمله استاندار و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمود احمدی‌نژاد در بدو ورود به گیلان مورد استقبال مقام‌های استانی از جمله استاندار و نماینده ولی فقیه قرار گرفت.

وی در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از سفر به گیلان اظهار کرد: بار دیگر خداوند این توفیق را نصیب بنده کرد که به گیلان سفر کنم.

احمدی‌نژاد مردم گیلان را مظهر نشاط، امید و پیشرفت ملت ایران خواند و افزود: گیلان دیار مردمان خستگی ناپذیر است و بزرگانی را در دامن خود تربیت کرده است.

وی گیلان را دیار کار، تولید، محبت و اخلاق خواند و افزود: در سفر دور چهارم عرض ارادت به مردم گیلان دارم و وزرا در شهرستان‌ها سلام دولت را به مردم می‌رسانند.

رئیس جمهور با بیان وزرا فعالیت‌های دولت در هر شهرستان را جمع‌بندی می‌کنند، تصریح کرد: پروژه‌های متعددی در این سفر افتتاح می‌شود.

وی بررسی روند کشاورزی گیلان را از جمله برنامه‌های خود اعلام کرد و گفت: همایش حماسه حضور جوانان در استان برگزار می‌شود.

احمدی‌نژاد بررسی مصوبات سه دوره گذشته و پیشنهادهای جدید را از جمله برنامه‌های هیئت دولت در سفر چهارم به گیلان عنوان کرد.

*همراهی مشایی در سفر احمدی‌نژاد به گیلان

به گزارش فارس، عاطفه کریمی فرزند جانباز رضا کریمی به رئیس جمهور خیر مقدم گفت.

مشایی احمدی‌نژاد را در سفر چهارم همراهی می‌کند.

حدود 200 نفر از احمدی‌نژاد در فرودگاه سردار جنگل رشت استقبال کردند.

انتهای پیام/2300/خ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها