امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42316
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی چمران صبح امروز در مراسم تحلیف شورای چهارم در سالن جلسات شورای شهر تهران ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی چمران صبح امروز در مراسم تحلیف شورای چهارم در سالن جلسات شورای شهر تهران ضمن تشکر از اعضای شورای شهر در دوره سوم گفت: متأسفانه تعدادی از این افراد به رغم توانایی‌هایی که داشته‌اند در دوره چهارم ما را تنها گذاشتند که انشاء‌الله در جایگاه دیگری به خدمتگزاری مشغول می‌شوند. اما من عدم حضور آنان در شورای شهر چهارم را یک خسران می‌دانم.

وی ادامه داد: دوره سوم شوراهای شهر دوره استثنایی بود زیرا شرایط خاصی در کشور حاکم بود و اتفاقات خاصی در این 6 سال رخ داد. اما به رغم همه اینها شورای شهر تهران در همه ایام وظایف خود را به خوبی انجام داد و توانست در بین شوراهای کشور به خوبی بدرخشد و این مایه افتخار ما است امیدوارم خداوند و مردم هم از ما راضی باشند.

رئیس شورای شهر سوم تهران افزود: در دوره جدید شورا هم اگر برای رضای الهی و خدمت به خلق کمر همت ببندیم قطعا خدا به ما کمک می‌کند و باز هم توفیقی بر موفقیت‌ها می‌افزاییم.

وی ادامه داد: این مهم تنها در صورتی محقق می‌شود که همه با هم متحد و متفق باشیم و به دور از تفکرات سیاسی و جناحی تنها به خدمتگزاری مردم بپردازیم.

چمران در ادامه گفت: نیازی نیست من از شخص خاصی برای تشکر اسم ببرم همه اسامی را می‌دانند من صرفاً به نمایندگی از اعضاء دوره سوم شورای شهر تهران برای اعضاء شورای چهارم آرزوی موفقیت می‌کنم.

چمران در پایان تأکید کرد: تهران شهر خاصی است و همه کشور و جهان به ما چشم دوخته‌اند بنابر این مدیریت شهری پایتخت مسئولیت سنگینی برعهده دارد که امیدواریم خداوند کمک کند تا از عهده آن بربیاییم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها