امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42335
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اوضاع در کمیته فوتسال تعریفی نسبت به فدراسیون فوتبال ندارد و چه بسا شرایط بدتری ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اوضاع در کمیته فوتسال تعریفی نسبت به فدراسیون فوتبال ندارد و چه بسا شرایط بدتری هم در این رشته حکمفرما شده است. مسائلی از جمله بی‌پولی و عدم بی‌توجهی مسئولان باعث شده این رشته در کما به سر ببرد و وضعیت نامشخصی داشته باشد. از یک طرف در حالی که دو روز به آغاز مسابقات لیگ برتر مانده است تکلیف برخی تیم‌ها هنوز مشخص نشده است. تیم‌هایی از جمله شهرداری تبریز و گاز خوزستان هنوز مشخص نیست که در لیگ شرکت خواهند کرد یا خیر. از طرف دیگر مسئولان کمیته فوتسال قصد دارند لیگ را به موقع آغاز کنند اما هنوز تکلیف این تیم‌ها مشخص نیست که آیا  می‌توانند در هفته اول شرکت کنند یا خیر.

رضا افتخاری در این خصوص به فارس گفت: به هر حال تغییر و تحولاتی که در دولت رخ داد و همچنین شهرداری‌ها تغییر کردند این تیم‌ها بلاتکلیف ماندند ما هم فرصت لازم را به آنها می‌دهیم اما اگر آنها نتوانستند در لیگ حاضر شوند تصمیمی در هیئت مدیره خواهیم گرفت. ما یک جلسه فوق‌العاده تشکیل می‌دهیم تا در این مورد تصمیم بگیریم. یک سری مسائل در ذهنم هست اما هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم.

وی ادامه داد: نمی‌توانیم برای یکی دو تیم کل بازی‌ها را زیر سؤال ببریم ممکن است آنها نتوانند در هفته اول شرکت کنند اما سعی می‌کنیم تکلیف آنها زودتر مشخص شود تا در ادامه رقابت‌ها بتوانند حاضر شوند.

به گزارش فارس مسئله دیگری که در کمیته فوتسال مطرح می‌شود بحث آماده سازی تیم ملی برای رقابت‌های جام جهانی کوچک (گرند پریکس) است. تیم ملی هر بار با لغو اردوهای خود روبرو می‌شود و هنوز حتی یک دیدار  دوستانه هم نتوانسته هماهنگ کند. بحث برگزاری اردوهای در اسپانیا و پرتغال مطرح شد اما این مسائل خیلی زود لغو شد و همچنین دیدار با تایلند به دلایل مختلف منتفی شد تا تیم ملی وضعیت خود را برای مسابقات جام جهانی کوچک را مشخص بداند اخیرا خسوس سرمربی 5 کشور را برای برگزاری دیدار دوستانه با آنها پیشنهاد داده است هر چند که شاید این تیم‌ها نتوانند برای بازیکنان تیم ملی محک خوبی باشد اما باید دید به هر حال یک بازی دوستانه فراهم می‌شود یا خیر.
 


 

سرپرست کمیته فوتسال در این باره به فارس گفت: تایلند زمانی را برای بازی دوستانه با ایران مشخص کرده بود که نزدیک جام جهانی بود و نمی‌توانستیم به این کشور برویم و خسوس هم گفت این موضوع به درد ما نمی‌خورد و 5 کشور دیگر را پیشنهاد داد. او گفت با کشورهای آذربایجان، صربستان، بلژیک، کورواسی و اوکراین مذاکره خواهد کردو با مربیان خود صحبت  می‌کند تا بازی دوستانه را هماهنگ کند.

وی افزود:‌ ما امروز از طریق روابط بین‌الملل نامه‌ای ارسال می‌کنیم تا جواب آنها را بگیریم تا بتوانیم با این تیم‌ها در اوایل مهر ماه بازی دوستانه‌ای هماهنگ کنیم. اگر هیچ کدام از این اتفاقا‌ت رخ نداد تصمیم می‌گیریم یک هفته زودتر به برزیل برویم و در آنجا اردو برگزار کنیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها