امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42349
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دریادار پیمان جعفری فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر در اولین ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دریادار پیمان جعفری فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر در اولین همایش فناوری‌های نوین دریایی از امروز در این دانشگاه آغاز شد، گفت: نقش دریا در رشد اقتصادی جهانی نقش بی‌بدیلی است که باید با سرعت هر چه تمام‌تر عقب ماندگی‌های گذشته خود را جبران کنیم.

وی با بیان اینکه برای حضور در دریا و بهره‌برداری مناسب از آن نیازمند علوم و دانش هستیم، تاکید کرد: دریا و علوم آن زمینه‌ساز ایجاد فناوری‌هایی است که می تواند نیاز جامعه امروزی ما را در حوزه‌های مختلف پاسخگو باشد.

جعفری خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر نخستین دانشگاه علوم دریایی کشور است که در سال 59پایه‌گذاری شده است و امروز یک قطب دریایی به حساب می‌آید.

فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی اظهار داشت: این دانشگاه در سی و سومین سالگرد تاسیس خود اقدام به برگزاری اولین همایش فناوری‌های نوین دریایی کرده تا زمینه‌ساز اعتلای هر چه بیشتر کشور در حوزه دریایی باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار