امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42380
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، یک مقام آگاه نظامی-دیپلماتیک روس امروز، سه شنبه اعلام کرد که برغم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، یک مقام آگاه نظامی-دیپلماتیک روس امروز، سه شنبه اعلام کرد که برغم وخامت اوضاع در منطقه، گروه ناوگان دریایی-نظامی روسیه در دریای مدیترانه، افزایش نخواهد یافت.

وی گفت: هیچ دستوری در رابطه با افزایش حضور نظامی نیروهای ما در منطقه صادر نشده است. تعداد نیروها و تجهیزاتی که در حال حاضر در دریای مدیترانه حضور دارند، برای در اختیار داشتن اطلاعات کامل از روند اوضاع در منطقه برای ما کفایت می‌کنند.

این دیپلمات نظامی در عین حال اطلاعات مربوط به اعزام کشتی اطلاعاتی-شناسایی «پیرازویه» متعلق به ناوگان دریای سیاه روسیه به دریای مدیترانه را تایید کرده و گفت: بله، هدف ما این است که بطور دقیق بدانیم در این منطقه که روسیه دارای منافع جدی است، چه حوادثی در حال رخ دادن است. ما می‌خواهیم روند اوضاع در منطقه را از نزدیک مشاهده کنیم.

وی همچنین افزود که در حال حاضر در گروه کشتی‌های ناوگان دریایی روسیه مستقر در دریای مدیترانه، وضعیت عادی که از ابتدای سال برنامه ریزی شده بود، حاکم است. نیروهای نظامی ما در این منطقه حتی قبل از آغاز مناقشه سوریه نیز حضور داشتند و بعد از آن نیز در آنجا حاضر خواهند بود و مرتبط دانستن این مسئله با اوضاع سوریه درست نیست.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها